Aktuality

Náhledy zpráv – rozklikni pro detaily.

V detailu aktuality najdete i archiv všech příspěvků a vyhledávání v obsahu.

21 Gramů – daří se na Bandzone.cz – říjen 2021

Kapele se velmi daří na Bandzone.cz – návštěvnost i počty přehraných skladeb nám dělají velkou radost ;-).V měsíci říjnu celkem 17x v Top6 nejpřehrávanějších skladeb (10x Maják, 5x Poutník a 2x Cizinec).Děkujeme za vaši přízeň ;-).

Oznámení – support v Želivě odvolán

Vážení příznivci. Děkujeme všem, kteří nás podpořili v hlasování o support s zakázanÝovoce a Totální nasazení v Želivě 29.10.2021. Díky Vašim hlasům bychom si v Želivě určitě zahráli, ale bohužel s lítostí oznamujeme, že jsme museli naše vystoupení odvolat. Důvodem je vážná zdravotní komplikace našeho frontmena zpěváka Jakub Suši Mokrý . Přejeme Jakubovi brzké uzdravení …

21 Gramů teď i na Tik-Tok

Tak jo… sociální média jsou sociální média 😀 , to se nedá svítit, ..takže od teď jsou Gramy i na Tik-Tok. Budeme se snažit zásobovat nějakými krátkými videjky ;-). Takže sledujte a třeba hoďte nějaký ty srdíčka (kdo je z Brna, hodí hercnu) ;-).

4.9.2021 – Letní amfiteátr Jihlava

Přijď poslechnout spousty dobré muziky a podpořit dobrou věc ;-). Přijďte na koncert, pomůžete – výtěžek akce poputuje na Integrační centrum Sasov – zaměřené na pomoc autistickým dětem. Deset hodin hudby, 14 kapel, 2 taneční vystoupení, dětské hřiště, samozřejmě občerstvení…a počasí je objednáno 😉 Více info v článku ZDE.

Fotky z Vršovák festu ve Vraclavi 7.8.2021

Do Galerie přidány fotky ze super akce Vršovák festu ve Vraclavi 7.8.2021. Perfektní akce, bezchybní organizátoři, fajnoví lidi, výborné kapely. Moc se nám to ve Vraclavi líbilo.Děkujeme Lianě za pozvání i za fotky, které jsme do Galerie použili. A snad (doufáme) zase někdy na Vršováku na viděnou a slyšenou ;-).

1. místo ve Video Shockparádě 9/2021

Další dva týdny pobytu kapely s klipem Šedá ve Video Shockparádě (počtvrté a tedy naposledy) – a opět za 1 , tedy jednička podtržená pro naše věrné hlasující/klikající . Celkem čtyřikrát za jedna – děkujeme všem za přízeň a trpělivost v hlasování.

1. místo ve Video Shockparádě 8/2021

Dva týdny za námi a osmé kolo Shockparády je u konce. Tentokrát to tedy bylo hektické hlasování 😉 , ale  opět se zadařilo 1. místo – a postup do Video Shockparády 9/2021 ;-). Pro nás už je to kolo poslední, protože účast je omezena na čtyři kola.Děkujeme všem za mohutné zapojení do hlasování ;-).

21 Gramů také na Xplaylist

Nyní nás najdete i na Fanouškovské hudební databázi Xplaylist.cz .Info o kapele na Xplaylistu a možnost ohodnocení najdete ZDE.

Účast ve Video Shockparádě – 6/6021

Od 22.3.2021 se účastní kapela 21 Gramů Video Shockparády v Rockovém online magazínu Rockshock se svým videoklipem Šedá. Soutěží 12 kapel se svými videoklipy – 6 kapel českých a 6 zahraničních (Polsko, Německo, Holandsko, USA, Anglie…). A celkem se jí daří ;-).

TV Rockparáda – 4. místo

Je rozhodnuto….Kapela 21 GRAMŮ skončila v TV Rockparáda na 4.MÍSTĚ Jsme rádi za zkušenost na TV. Bohužel konkurence byla veliká a vítězům blahopřejeme!1. místo – Bastard2. místo – Dymytry3. místo – Argema4. místo (brambory) – 21 GRAMŮDěkujeme za skvělé umístění, bez Vašich hlasů by jsme to nezvládli! A co dál? Chystáme se do studia natočit …

21 Gramů v TV Rockparádě – hlasování

21 GRAMŮ v TV ROCKPARÁDĚ Pro postup klipu „Šedá“ hlasujte od 1. do 16. ledna do půlnoci. Zařadíte se tím automaticky do slosování o velký balík rockových dárků. Hlasovací tabulku najdete na www.rockparada.cz – kdy a kde nás můžete vidět a slyšet: 1. televize ÓČKO STAR -celoplošné vysílání úterý 5.1.         od 17:00 hod. neděle 10.1.     …

21 Gramů v Rádiu coop tip a coop tuty

Z éteru… – dvě skladby 21 Gramů – ,,Šedá,, a ,,Alenka v říši lidí,, teď můžete zaslechnout ve 300 prodejnách COOP po celé ČR v Rádiu COOP TIP a Rádiu COOP TUTY . Tak přejeme příjemný poslech…. a nákup .

21 Gramů na Rádiu BEAT

24.11.2020 byla naše kapela představena v pořadu Naděje Beatu na Rádiu Beat. Zazněly dvě naše skladby – Šedá a Patos 😉 .

Hlasování o support pokračuje

Opatření opět zaúřadovala… Svět se změnil tour se odkládá na jaro 2021, takže hlasování o možnost zahrát si se ZakázanÝovoce a Jaksi Taksi v Želivu (4.4.2021) pokračuje až do 31.3.2021. Pokud nás chcete podpořit hlasováním, klikněte na odkaz a dejte lajk rozkliknuté fotce (pozor, hlas se počítá jen lajkem k fotce, nikoliv k příspěvku !! …