Aktuality

Náhledy zpráv – rozklikni pro detaily.

V detailu aktuality najdete i archiv všech příspěvků a vyhledávání v obsahu.

Videoklip ,,Patos,, ve Video Shockparádě 5/2023

Video Shockparáda 5/2023 za námi a díky vaší mohutné podpoře je z toho parádní 1.místo . Moc děkujeme všem, co se zapojili . Klikat můžete i nadále v 6. kole Video Schockparády na stránkách WWW.IROCKSHOCK.NET zde: http://www.irockshock.net/?p=45450

Premiéra videoklipu – 21 Gramů – Patos

Nový videoklip kapely 21 Gramů je tady ! . Tentokrát se režie chopil Tonda Damborský a s výsledkem jsme moc spokojeni. Pokud se líbí i tobě, dej lajk, nebo odběr (…budou totiž další překvápka).

Hledáme zpěváka / frontmena !!

KONKURZ !!! Kapela 21 gramů s jasnými cíli hledá zpěváka/frontmena. Jsi nejen rockový zpěvák, ale i týpek do party, myslíš to s muzikou vážně, ale zároveň je pro tebe muzika radost i zábava ? Ozvi se, čekáme na tebe !

Spustili jsme prodej merche !

Zadařilo se a konečně Vám můžeme nabídnout i první kousky našecho kapelního merche ;-). Nakupovat můžete nejen tady z našeho webu (záložka Merch v menu) ale i na FB přes náš obchod, nakoupíte i na Spotify v našem artist profilu. To vše prostřednictvím Merch-zone.eu a díky spolupráci s Digiton Agency. Autorkou grafického návrhu je Maruška …

Je za námi Rock Majáles 2022

V sobotu 28. května se v Bystřici nad Pernštejnem konal již dvanáctý ročník festivalu Rock Majáles. I přes nepříznivé počasí festival navštívilo velké množství rockerů a rockerek. Fanoušci si mohli vychutnat kvalitní hudbu v podání skupin, zpěváků a zpěvaček Aldabra, Loretta, Madam Royal, Hand Grenade, 21 Gramů, Tanja, Eufory, Škwor, Morčata na Útěku a #Černá. …

Soutěžíme s klipem – Rockové Velikonoce v Kluboofce 2022

Zdarec, tak opět náš klip soutěží . A zase v silné konkurenci (Argema, Alkehol, ZakázanýOvoce, Dereš, De Bill Heads, Wohnout). Tentokrát ve speciálu Rockové Velikonoce 2022 v Kluboofkatv. Těšíme se na Vaši tradiční podporu a věříme, že to zase roztočíte s hlasováním . Jako hlas se počítá přehrání videoklipu. Tak směle do toho .

Rebel Tour 2022

Po několikaměsíční odmlce se kapela 21 Gramů opět vrací na podia, tentokrát klubová. V rámci Rebel Tour 2022 se ukážeme společně se skvělými kapelami Dr.Doll a Pefr Jam postupně v klubech ve Žďáře nad Sázavou (Max), v Brně (m13), Praze (Modrá Vopice), v Havlíčkově Brodě (Oko) a v Jihlavě (D-klub).Začínáme 19.3. ve Žďáře.Těšíme se na …

21 Gramů na Rádiu Hey – rozhovor

Máme tu pro Vás záznam pořadu na Radio HEY s naším zpěvákem Jakubem Mokrým .Uslyšíte rozhovor, songy Masky lásky a Šedá a taky uvidíte spousty fotek kapely .Děkujeme Kluboofce TV a Radio HEY , konkrétně Milošovi Zubrovi a Tomášovi Vladekovi . Záznam pořadu je ZDE.

21 Gramů – daří se na Bandzone.cz – říjen 2021

Kapele se velmi daří na Bandzone.cz – návštěvnost i počty přehraných skladeb nám dělají velkou radost ;-).V měsíci říjnu celkem 17x v Top6 nejpřehrávanějších skladeb (10x Maják, 5x Poutník a 2x Cizinec).Děkujeme za vaši přízeň ;-).

Oznámení – support v Želivě odvolán

Vážení příznivci. Děkujeme všem, kteří nás podpořili v hlasování o support s zakázanÝovoce a Totální nasazení v Želivě 29.10.2021. Díky Vašim hlasům bychom si v Želivě určitě zahráli, ale bohužel s lítostí oznamujeme, že jsme museli naše vystoupení odvolat. Důvodem je vážná zdravotní komplikace našeho frontmena zpěváka Jakub Suši Mokrý . Přejeme Jakubovi brzké uzdravení …

21 Gramů teď i na Tik-Tok

Tak jo… sociální média jsou sociální média 😀 , to se nedá svítit, ..takže od teď jsou Gramy i na Tik-Tok. Budeme se snažit zásobovat nějakými krátkými videjky ;-). Takže sledujte a třeba hoďte nějaký ty srdíčka (kdo je z Brna, hodí hercnu) ;-).

4.9.2021 – Letní amfiteátr Jihlava

Přijď poslechnout spousty dobré muziky a podpořit dobrou věc ;-). Přijďte na koncert, pomůžete – výtěžek akce poputuje na Integrační centrum Sasov – zaměřené na pomoc autistickým dětem. Deset hodin hudby, 14 kapel, 2 taneční vystoupení, dětské hřiště, samozřejmě občerstvení…a počasí je objednáno 😉 Více info v článku ZDE.

Fotky z Vršovák festu ve Vraclavi 7.8.2021

Do Galerie přidány fotky ze super akce Vršovák festu ve Vraclavi 7.8.2021. Perfektní akce, bezchybní organizátoři, fajnoví lidi, výborné kapely. Moc se nám to ve Vraclavi líbilo.Děkujeme Lianě za pozvání i za fotky, které jsme do Galerie použili. A snad (doufáme) zase někdy na Vršováku na viděnou a slyšenou ;-).

1. místo ve Video Shockparádě 9/2021

Další dva týdny pobytu kapely s klipem Šedá ve Video Shockparádě (počtvrté a tedy naposledy) – a opět za 1 , tedy jednička podtržená pro naše věrné hlasující/klikající . Celkem čtyřikrát za jedna – děkujeme všem za přízeň a trpělivost v hlasování.

1. místo ve Video Shockparádě 8/2021

Dva týdny za námi a osmé kolo Shockparády je u konce. Tentokrát to tedy bylo hektické hlasování 😉 , ale  opět se zadařilo 1. místo – a postup do Video Shockparády 9/2021 ;-). Pro nás už je to kolo poslední, protože účast je omezena na čtyři kola.Děkujeme všem za mohutné zapojení do hlasování ;-).

21 Gramů také na Xplaylist

Nyní nás najdete i na Fanouškovské hudební databázi Xplaylist.cz .Info o kapele na Xplaylistu a možnost ohodnocení najdete ZDE.

Účast ve Video Shockparádě – 6/6021

Od 22.3.2021 se účastní kapela 21 Gramů Video Shockparády v Rockovém online magazínu Rockshock se svým videoklipem Šedá. Soutěží 12 kapel se svými videoklipy – 6 kapel českých a 6 zahraničních (Polsko, Německo, Holandsko, USA, Anglie…). A celkem se jí daří ;-).

TV Rockparáda – 4. místo

Je rozhodnuto….Kapela 21 GRAMŮ skončila v TV Rockparáda na 4.MÍSTĚ Jsme rádi za zkušenost na TV. Bohužel konkurence byla veliká a vítězům blahopřejeme!1. místo – Bastard2. místo – Dymytry3. místo – Argema4. místo (brambory) – 21 GRAMŮDěkujeme za skvělé umístění, bez Vašich hlasů by jsme to nezvládli! A co dál? Chystáme se do studia natočit …

21 Gramů v TV Rockparádě – hlasování

21 GRAMŮ v TV ROCKPARÁDĚ Pro postup klipu „Šedá“ hlasujte od 1. do 16. ledna do půlnoci. Zařadíte se tím automaticky do slosování o velký balík rockových dárků. Hlasovací tabulku najdete na www.rockparada.cz – kdy a kde nás můžete vidět a slyšet: 1. televize ÓČKO STAR -celoplošné vysílání úterý 5.1.         od 17:00 hod. neděle 10.1.     …

21 Gramů v Rádiu coop tip a coop tuty

Z éteru… – dvě skladby 21 Gramů – ,,Šedá,, a ,,Alenka v říši lidí,, teď můžete zaslechnout ve 300 prodejnách COOP po celé ČR v Rádiu COOP TIP a Rádiu COOP TUTY . Tak přejeme příjemný poslech…. a nákup .

21 Gramů na Rádiu BEAT

24.11.2020 byla naše kapela představena v pořadu Naděje Beatu na Rádiu Beat. Zazněly dvě naše skladby – Šedá a Patos 😉 .

Hlasování o support pokračuje

Opatření opět zaúřadovala… Svět se změnil tour se odkládá na jaro 2021, takže hlasování o možnost zahrát si se ZakázanÝovoce a Jaksi Taksi v Želivu (4.4.2021) pokračuje až do 31.3.2021. Pokud nás chcete podpořit hlasováním, klikněte na odkaz a dejte lajk rozkliknuté fotce (pozor, hlas se počítá jen lajkem k fotce, nikoliv k příspěvku !! …

Translate »